I-asis nacionalinis verslumo konkursas-mugė „Išbandyk verslo idėją“

Renginio rėmėjai2016 metų lapkričio 22 d. Vilniaus rotušėje praūžė renginys, sukvietęs komandas iš įvairiausių Lietuvos kampelių: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Rokiškio, Elektrėnų, Marijampolės, Kėdainių, Visagino, Radviliškio ir Neringos mokymo institucijų.

Kiekviena komanda, sugalvojusi verslo idėją ir savo pavadinimą, sukūrusi katalogą ir stendo dekoracijas, atsidariusi banko sąskaitą Vilniaus kolegijos imitacinėje bendrovėje „Viko bankas“ renginio metu tapo imitacine bendrove, prekiaujančia sukurtomis prekėmis ir paslaugomis, o už jas atsiskaitė mugės valiuta.

Sveikinimo žodį tarė ne tik organizatorių atstovai, bet ir UAB „Mokslo skrydis“ įkūrėjas ir vadovas Vytautas Černovas. Vytautas, būdamas mokinys, dalyvavo imitacinių bendrovių veikloje ir dvejose mugėse pelnė geriausio vadybininko titulą.

Kaip teigė vertinimo komisijos pirmininkas Alvydas Mackevičius, Vilniaus kolegijos lektorius, imitacinės bendrovės „Viko bankas“ vadovas, buvo sunku išrinkti geriausias, nes visos komandos labai stengėsi. Auksinėmis mugės komandomis buvo išrinktos:

  • Komanda „Taurus“ (Kėdainių šviesiosios gimnazija) už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.
  • Komanda „Amatukas“ (Vilniaus „Ryto“ progimnazija) už gebėjimą reklamuoti.
  • Komanda „Balno broliai“ (Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus) už originaliausią stendą

Mugės metu vyko seminaras „Ugdykime mokinius ateičiai“, kuriame buvo pristatytos studijos Vilniaus kolegijoje, papasakota apie imitacines bendroves Lietuvoje, pristatyta Vilniaus kolegijos absolvento sėkmės istorija (Evaldas Račkauskas „Drąsūs žingsniai po studijų), bei gvildenta tema „Kaip ugdysime mokinius ateičiai“.

Už suteiktą paramą norime padėkoti Vilniaus rotušei už nemokamas patalpas renginiui, ADATYTĖ prekinio ženklo kūrėjai ir savininkei Dianai Lucinavičiūtei už prizų geriausiems vadybininkams įsteigimą, AB Lietuvos radijo ir televizijos centro, MEZON interneto Vilniaus regiono klientų aptarnavimo ir pardavimo skyriaus pardavimo vadybininkui, Evaldui Račkauskui už nemokamą prieigą prie Interneto ryšio VIKO banke ir gerosios patirties sklaidą renginio metu, Martynui Makeliui, UAB RIGBERA direktoriui ir bagazines.lt prekinio ženklo įkūrėjui ir savininkui už pagalbą vertinant mugės dalyvius, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijai, skyrusiems finansinę paramą renginio organizavimui ir kitoms švietimo ir verslo organizacijoms, imitacinių bendrovių vadovams, Vilniaus kolegijos studentams, prisidėjusiems, kad šis pirmasis renginys – verslumo konkursas vyktų sklandžiai ir taptų švente.

Renginio organizatoriai ir rėmėjai:

Renginio organizatoriai ir rėmėjai

  Renginio rėmėjai: 

untitled2