IMITACINĖ BENDROVĖ

TAI:

    • Įmonė, kurioje imituojama verslo įmonės veikla, laikantis nacionalinių ekonomikos taisyklių ir teisės aktų, tačiau nenaudojant realių pinigų ir prekių.
      • Praktinio mokymo priemonė ir vieta praktikantams (mokiniams, studentams, suaugusiems) dirbti ir mokytis naudojant dokumentus, procedūras ir programas, kurių reikia norint valdyti verslą.
        • Praktikantų įsteigta ir valdoma bendrovė, kurioje vadovas (ugdymo įstaigose dirbantis pedagogas) modeliuoja komercinę veiklą.
   • Pasauliniame imitacinių bendrovių tinkle PEN WORDLWIDE (7500 imitacinės bendrovės, 42 šalys) tinkle prekiaujanti įmonė.

Imitacinė bendrovė gali būti suformuota beveik visų rūšių verslui plėtoti: nuo didmeninės iki mažmeninės prekybos, paslaugų teikimo, įvairių produktų rinkodaros ir gamybos. Yra daug įvairiose srityse veikiančių pavyzdžių: informacinių technologijų ir elektronikos, bankininkystės ir mados, reklamos ir turizmo, amatų ir t. t. srityse. Daugeliu atvejų jos taikosi prie vietos rinkos poreikių ir ieško realių verslo rėmėjų arba partnerinių įmonių.

VPMF Vilione

Visos imitacinės bendrovės veiklos vykdomos taip, kad jose dirbantys praktikantai būtų rengiami atsižvelgiant į rinkos poreikius, realią ekonomiką ir informacinių technologijų raidą.

Visas imitacines bendroves jungia 

I M I T A C I N Ė S   B E N D R O V Ė S    S T E I G I M A S