26-oji tarptautinė IB mugė

Pačiame Kauno centre, Kauno kolegijos Verslo fakultete prašurmuliavo 26-oji tarptautinė imitacinių bendrovių mugė. 20 Lietuvos ir užsienio šalių IB komandų dalyvavo kūrybiškumu dvelkiančiame gyvame renginyje, nes mugės tema – kūrybiškumas. Paraleliai vyko ir nuotolinis renginys – prekyba tarp Lietuvos ir užsienio imitacinių bendrovių – į kurį užsiregistravo 6 komandos iš Austrijos, Belgijos ir Ispanijos. Užsienio komandos iš anksto atsiuntė verslo atstovų vertinimui savo geriausių produktų pristatymus, radijo reklamas, katalogus, o mugės metu dalyvavo nuotolinėse prekybos sesijose.

Renginį vedė Kauno kolegijos studentai, kurie mugės atidarymo ceremonijoje pakvietė pasveikinti visus dalyvius Kauno kolegijos Verslo fakulteto dekanę Dalią Ilevičienę, kuri vietoj sveikinimo kalbos pasiūlė sužaisti kūrybiškumo žaidimą ir „Simulith“ centro vadovę Rimą Bačiulytę, o mugės uždarymo metu padėkos ir pozityvaus palinkėjimo žodžius tarė Vertinimo komisijos pirmininkė – Renata Kuktelionienė.

Renginio metu vyko konkursas „Ateities produkto idėja“. Jame praktikantai turėjo išradingai pademonstruoti kūrybiškas idėjas, kurias galima būtų realizuoti savo įmonėje, kuriant ateities produktus.

Mugės dalyvius įrengtose darbo vietose ir „Ateities produkto idėjos“ konkurse vertino kompetentinga vertinimo komisija: komisijos pirmininkė – UAB „Novameta“ tiekimo vadovė Renata Kuktelionienė, UAB „Gi Group Lithuania“ verslo vystymo vadovė Jolanta Mizeikytė, UAB „Agmis“ verslo plėtros vadovė Eglė Stakaitienė, verslo konsultantė, koučerė Dangerūta Valentė-Durrett, SWED banko atstovė Ramutė Valiulienė, UAB „Turto ekspertai“ direktorė Monika Bobinienė ir Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos „Liba“ prezidentas Marius Ignatonis. Jų dėka buvo išrinkti nugalėtojai trijose pagrindinėse ir papildomose nominacijose. Dėkojame vertinimo komisijai už jų dalykišką bendravimą ir bendradarbiavimą.

Skelbiame ir sveikiname NUGALĖTOJUS