III – oji respublikinė studentų konferencija

Šių metų, gegužės 3 d. Vilniaus kolegijoje Verslo vadybos fakultete, vyko jau III – čioji respublikinė studentų konferencija IMITACINĖS BENDROVĖS: TEORIJOS IR PRAKTIKOS DERMĖ. 
Konferencijoje dalyvavo esami ir buvę studentai bei vadovai, dirbę ir iki šiol dirbantys imitacinėse bendrovėse. Renginio metu siekta pagilinti žinias apie imitacinių bendrovių veiklą, artimiau susipažinti su studentų verslumo ugdymo galimybėmis, pasidalinti sukauptomis žiniomis ir mintimis apie imitacinių bendrovių svarbą ir naudą ateities veiklose. 
Konferencija prasidėjo įkvėpiančiomis fakulteto dekanės Danutės Rasimavičienės mintimis, apie naujųjų technologijų integravimą į IB veiklą. Visas renginys buvo praturtinas išsamiais, dalyvių skaitomais, pranešimais ne tik gyvu prisatymu, bet ir nuotolinių būdu. Iš viso išklausėme 17 pranešimų kuriuos skaitė net 45 dalyviai. Konferenciją pradėjo „Simulith“ centro vedėja Rima Bačiulytė su įtraukiančiu supažindinimu su Lietuvos imitacinių bendrovių tinklo istorija ir ateities perspektyvomis. Buvo įdomu išklausyti studentų pranešimų iš kitų mokymo institucijų – iš Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto, VŠĮ Lietuvos verslo kolegijos, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos Prekybos skyriaus. Džiugu buvo sulaukti ir buvusių studentų pasisakymų bei sekmės istorijų. Fakulteto absolventės: Ieva Polkaitė, Gabrielė Nikanorova ir Simona Visockaitė dalinosi studijų laikų prisiminimais apie darbą imitacinėse bendrovėse ir jo naudą siekiant karjeros aukštumų. Konferencijos viešnia „Piktas Keksas“ savininkė Justina Vasiljevaitė – įstaigų administravimo absolventė dalyviams priminė, kad svajoti reikia atsargiai, nes svajonės pildosi.
Baigiamąjį žodį ir konferenciją apibendrino „Simulith“ centro verslo konsultantas ir asociacijos „Liba“ prezidentas, Marius Ignatonis įteikdamas pažymėjimus pranešėjams ir jiems padėjusiems dėstytojams.
Neformalioje aplinkoje, prie kavos puodelio turėjome galimybę pabendrauti, sutvirtinti ryšius bei pratęsti bendradarbiavimą.

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Įstaigų administravimo II kurso studentų, konferencijos organizatorių informacija.