Kokybės konkurso nugalėtojai

Š.m. lapkričio 12 dieną Rima Bačiulytė ir Marius Ignatonis dalyvavo Socialinių mokslų kolegijoje vykusiame iškilmingame renginyje, kurio metu apdovanoti 2015 –ųjų metų „Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso“ nugalėtojai.

Vienu nugalėtojų tapo Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras už projektą “Verslo praktinio mokymo firmų vadovų rengimo programa“.

Įgyvendinant šį Leonardo da Vinči programos projektą buvo sukurta mokymo programa ir parengta medžiaga naujų Verslo praktinio mokymo firmų vadovų rengimui ir kvalifikacijos kėlimui.

Projekto partneriai Pasaulinė VPMF (verslo praktinio mokymo firmų) asociacija „Europen-Pen International“, Italijos ir Prancūzijos VPMF centrai. Buvo siekiama, kad viso pasaulinio VPMF tinklo atstovai galėtų adaptuoti programos dokumentus, pritaikant savo mokymo institucijos ir tikslinės VPMF grupės poreikiams, taip pat, kad VPMF centrinių biurų atstovai, apmokantys VPMF vadovus, turėtų pakankamai medžiagos, paaiškinančios verslo mokymo ir pedagoginiais tikslais sukurto imituojamos įmonės modelio veiklą.

Rezultatas pasiekiamas 42 pasaulio šalims, „Europen-Pen International“ narėms.

Švietimo mainų paramos fondo 2015 m. Kokybės konkursos sąvadas.

Išsamiau apie projektą.

ŠMPF kokybės apdovanojimai65