PIRMOJI NACIONALINĖ NUOTOLINĖ MUGĖ

2020 m. gegužės 4 – 8 dienomis Lietuvos imitacinių bendrovių tinkle vyko pirmoji nacionalinė nuotolinė prekybos mugė.

Tris dienas vadybininkai iš įvairių IB demonstravo savo vadybinius sugebėjimus pristatyti savo naujausius produktų katalogus ir reklamines akcijas.

Pirmąją mugės dieną IB „Biurometa“ (vadovė Rasa Romerytė – Šereikienė, Lietuvos verslo kolegija) atstovai Lukas Jakavičius ir Netas Klimavičius pristatė savo apgyvendinimo paslaugų katalogą ir reklaminę akciją, atsakinėjo į svečių klausimus. Tą dieną užsisakiusiesiems vaikinai pasiūlė nuostabų siurprizą – skrydį oro balionu.

Antrąją mugės dieną IB „Turistlandija“ (vadovė Rasa Šabrinskienė, Kauno kolegija) atstovės Miglė Daunoraitė ir Gabrielė Agota Birbilaitė visus dalyvius sudomino egzotinių kelionių pasiūlymu. Vadybininkės profesionaliai atsakinėjo į gausius dalyvaujančių klausimus ir ragino įsigyti viliojančius kelionių paketus.

IB „Aitvaras“ (vadovė Zita Sakavičienė, Smalininkų technologijų ir verslo mokykla) atstovės Andžela Samajauskaitė ir Rimantė Lapinskaitė visiems klausytojams siūlė įsigyti patogių ir puikaus dizaino baldų, kuriuos galima užsisakyti ir pagal individualius pageidavimus. Merginos pasiūlė ir puikią akciją, kuri galios viso karantino metu.

IB „Nobilitas“ (vadovė Ernesta Karbauskienė, Kauno kolegija, Tauragės skyrius) vadybininkės Daiva Vaitkienė ir Greta Okockytė sužavėjo pasiūlytais automobilių aksesuarais ir kitų asmeninių įrenginių patobulinimais, sukurtais dėl mūsų esamo ir būsimo gyvenimo, kovojant su virusu COVID-19: ozono ultravioletinė lempa, skirta dezinfekuoti užkrėstus paviršius ir patalpas, telefono dezinfekatorius-įkrovėjas, išmanioji lupa, leidžianti matyti virusus ir daug kitų išmaniosiomis technologijomis paremtų produktų.

Trečioji mugės diena taip pat žadėjo daug įdomių susitikimų su šauniais IB atstovais.

IB „Vigora“ (vadovė Vaclava Griškevičienė, profesinio mokymo centras „Žirmūnai“ ) atstovės Natalija Seržantovič ir Gabrielė Valujevičienė visus renginio dalyvius vedžiojo mados pasaulio labirintais.

IB „Nobilitas“ (vadovė Ernesta Karbauskienė, Kauno kolegija Tauragės skyrius) vadybininkas Laurynas Kryžauskas profesionaliai pristatė ultravioletine šviesa dezinfekuojamo telefono reklaminę akciją, moksliškai pagrįsdamas šio įrenginio veikimą.

IB „Auksinis ryšys“ (vadovė Audra Rutkauskienė, Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija) atstovės Kamilė Burkauskaitė ir Gabrielė Bložytė sudomino viliojančiais išmaniųjų įrenginių ir juvelyrinių dirbinių pasiūlymais.

IB „Aitvaras“ (vadovė Zita Sakavičienė, Smalininkų technologijų ir verslo mokykla) atstovė Roberta Blaškevičiūtė pasiūlė visiems įsigyti šiuolaikiško dizaino baldą – supamąją lovą.

Šios mugės dalyviai buvo vertinami pagal 2 nominacijas: geriausias katalogo pristatymas ir geriausia reklaminė akcija.

Kiekvienos dienos nugalėtojai buvo skelbiami Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos – Liba – FB paskyroje.

Susumavę visos pirmosios nacionalinės nuotolinės imitacinių bendrovių mugės rezultatus skelbiame nugalėtojus:

  • Už geriausią katalogo pristatymą tarp aukštųjų mokyklų IB – IB „Turistlandija“ (vadovė Rasa Šabrinskienė, Kauno kolegija) atstovės Miglė Daunoraitė ir Gabrielė Agota Birbilaitė.
  • Už geriausią reklaminę akciją tarp aukštųjų mokyklų IB – IB „Nobilitas“ (vadovė Ernesta Karbauskienė, Kauno kolegija Tauragės skyrius) vadybininkas Laurynas Kryžauskas.
  • Už geriausią katalogo pristatymą tarp bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų IB – IB „Vigora“ (vadovė Vaclava Griškevičienė, profesinio mokymo centras „Žirmūnai“ ) atstovės Natalija Seržantovič ir Gabrielė Valujevičienė.
  • Už geriausią reklaminę akciją tarp bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų IB – IB „Aitvaras“ (vadovė Zita Sakavičienė, Smalininkų technologijų ir verslo mokykla) atstovė Roberta Blaškevičiūtė.
  • Specialus apdovanojimas: Už geriausią inovatyvių sprendimų, susijusių su globalios COVID-19 pandemijos problemomis, pristatymą –  IB „Nobilitas“ (vadovė Ernesta Karbauskienė, Kauno kolegija, Tauragės skyrius) vadybininkės Daiva Vaitkienė ir Greta Okockytė.

Dėkojame visiems dalyviams už norą ir drąsą dalyvauti šiame nuotoliniame renginyje, už pademonstruotą profesionalumą, pristatant savo IB produktus, reklamuojant akcijas, susijusias su COVID-19 pandemijos problemomis ir linkime toliau siekti profesionalumo savo karjeroje.

Sveikiname nugalėtojus, kurie diplomus ir verslo dovanas gaus paštu.

Mugės akimirkos: https://www.facebook.com/asociacijaliba