PROTMŪŠIS TARP IMITACINIŲ BENDROVIŲ ATSTOVŲ

 

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto imitacinė bendrovė „Vilionė“ ir Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras gegužės 22 d. pakvietė į protmūšį tarp imitacinių bendrovių atstovų, kurio tikslas buvo susipažinti su kitų IB atstovais bei pasitikrinti savo žinias įvairiose temose. Dalyviams reikėjo atsakyti į 34 klausimus, apimančius 5 skirtingas temas ( imitacines bendroves, ekonomik1, Lietuvos kultūrą ir istoriją, geografiją bei bendrąjį pobūdį), tad reikėjo ne tik žinių, bet ir kitokio žvilgsnio į paprastus dalykus ar reiškinius.  Klausimus rengė IB „Vilionė“ atstovės Aida Kuzmickaitė, Aliona Savickaja ir Dovilė Kuprytė, renginį koordinavo IB „Vilionė“ atstovė Dovilė Kuprytė.

Pasinaudoję „ZOOM“ platforma organizatoriai siekė užtikrinti kuo glaudesnį ryšį tarp dalyvių, kurie į klausimus atsakinėjo būdami savo namuose, kahoot.it programėlėje. Iš viso dalyvavo 45 dalyviai, atstovavę 4 imitacines bendroves: IB „Vilionė“, IB „Mabikas“, IB „Kopija“ ir IB „VIKO drauda“.

Norime pasidžiaugti, kad pirmąsias tris vietas užėmė Vilniaus Kolegijos atstovai: pirmąją Judita Jaruševičiūtė, antrąją Karolis Šalaševičius iš IB „Vilionė“ bei trečiąją Ugnė Nalivaikaitė iš IB „Mabikas“. Nugalėtojai bus apdovanoti verslo dovanėlėmis bei IB „Vilionė“ kuponais.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir iki kitų kartų!