Sėkmingos veiklos pavyzdžiai

Netikėtas posūkis IB „Vigora“ veikloje

Kai jau atrodė, kad sustojo viskas, kažkur, širdies gilumoje, supratome, kad visada yra išeitis. Supratome, kad dabartinė situacija, tai tik dar vienas iššūkis. O IB „Vigora“ iššūkius priima ir juos įveikia, tarpais geriau, tarpais blogiau. Tas „blogiau“ – tik dar naujas postūmis, įveikti tai, kas pavyko netobulai…

Pirmas darbas, kurį nuveikėme šiuo sudėtingu laikotarpiu, buvo surasti šiuo metu veikiančias įmones. Koks didelis džiaugsmas, kai į mūsų šauksmą atsiliepė IB „Turistlandija“, „Nobilitas“, „Žuvėdra“, „Talija“, „VIKO Drauda“, „Biurometa“. Ir viskas pajudėjo, atnaujinamos sutartys, nauji komerciniai pasiūlymai, katalogai, užsakymai ir t.t.

IB „Vigora“ šiuo metu dirba būsimieji logistai ekspeditoriai, tai žmonės, kurie yra pasirinkę pakankamai ekstremalią profesiją. Jie ir pasakė: „Per mažai veiklos“, todėl šis sakinys paskatino nerti į platesnius vandenis, ieškoti veikiančių įmonių visame pasaulyje. Mūsų iniciatyva ir noras neliko nepastebėti EUROPEN-PEN International prezidento Scott Mitchell, kuris mokiniams parašė laišką ir padėkojo: „Thank you for being so active during this period and trying to maintain company contacts with other companies from around the world. We appreciate your activity. It is very important to be proactive in trying to maintain business contacts during this unique period.“

Ši situacija pakeis ir mūsų prekių asortimentą, todėl išpardavę senos kolekcijos likučius, pateiksime netikėtą ir atitinkantį nūdienos svarbą pasiūlymą mūsų pirkėjams.

Mokiniai dalinasi mintimis, kad likus namuose viskas įmanoma, galima dirbti, mokytis, kurti, svajoti ir rasti tai, ko įprastomis sąlygomis net negalvotum daryti. Džiaugiasi, kad atlikdami komandines užduotis pradėjo intensyviau bendrauti, geriau pažino vieni kitus, pasitelkę visas įmanomas virtualios komunikacijos programėles, nors kartu prasiveržia ir didelis noras bendrauti gyvai.

Danas – ….„Nesitikėjau, kad praktiką galima atlikti nuotoliniu būdu“….

Linas….„Ši praktika labai naudinga, daug informacijos, galimybė bendrauti su kitų IB mokiniais“….

Natalija….„Viskas patinka ir įdomu. Labai gera patirtis, kuri tikrai visiems pravers“…

Lukas – ….„Kai iš pradžių išgirdau, kad praktiką reikės atlikti nuotoliniu būdu, tai sunerimau, bet kai pradėjome dirbti, tai supratau, kad nieko nereikėjo bijoti ir jei yra klausimų, tai reikia tiesiog pasiklausti mokytojos arba grupiokų.

Jeigu manęs klausiate ar man patiko pamokos nuotoliniu būdu, tai aš galiu pasakyti, kad tai nėra blogai, tik vienas minusas, kad reikėjo bendrauti per kompiuterius, o ne dirbti šalia kolegos.“…

Laima … „Viskas tikrai gerai, aišku būtų smagiau realiai bendrauti, bet dėl susiklosčiusios situacijos, reikia džiaugtis ir tuo. Sunkiausia yra vykdyti diskusijas tarpusavyje. Ir šiuo metu yra sunku kurti katalogą, kai nesame visi kartu“…

Kas dar svarsto ar galima vykdyti IB veiklą nuotoliniu būdu, net neabejokite, tik pirmyn į mūsų platėjantį ratą. Laukiame intriguojančių pasiūlymų, įdomių veiklų, linksmų virtualių susitikimų.

Vaclava Griškevičienė, imitacinės bendrovės „Vigora“ vadovė, profesinio mokymo centras „Žirmūnai“

 

IB VIKO DRAUDA veikla iššūkių laikotarpiu – tampame stipresniais!

 

IB VIKO DRAUDA komanda kartu su visa akademine bendruomene dirba nuotoliniu būdu. Šiuo laikotarpiu ypatingai padidėjo kiekvieno įmonės darbuotojo individuali atsakomybė už įmonės veiklos rezultatus. Tenka ne tik prisitaikyti prie pasikeitusių įmonės veiklos sąlygų, bet ir kiekvienam žengti didelį žingsnį į priekį pritaikant šiuolaikines informacines technologijas informacijos perdavimui bei bendravimui su kolegomis ir klientais. Turėdami ambicingų tikslų išlaikyti jau iškovotas IB VIKO DRAUDA pozicijas geriausių pasaulio imitacinių įmonių reitinge, šiuo metu aktyviai dalyvaujame elektroninėje prekyboje tarptautiniame imitacinių įmonių EUROPEN-PEN International tinkle, vykdome tarptautinius atsiskaitymus Simulith banke.

Esame nedidelė 11-os darbuotojų komanda, todėl kiekvienam tenka prisiimti atsakomybę siekiant rezultato ir išlaikant iškovotas lyderio pozicijas. Šalia kasdienių darbų IB VIKO DRAUDA darbuotojai kėlė kvalifikaciją Vyčio Merkinyko organizuotuose Teams aplinkoje vidiniuose mokymuose „InshurTech 100“, kuriuose susipažino su inovatyviausių pasaulio draudimo verslo InshurTech įmonių veikla.

Džiaugiamės mūsų Ekonomikos fakultete sudarytomis sąlygomis dirbant namuose kiekvienam darbuotojui pasiekti IB VIKO DRAUDA kompiuterius, ir mūsų pagrindinį darbo įrankį – draudimo informacinę sistemą DIS. Atėjo laikas, kai visi supratome, kad kiekvieno mūsų įsitraukimas į inovacijų vystymąsi yra neišvengiamas. Vilniaus kolegija suteikia mums galimybes tobulėti ir IB VIKO DRAUDA savo pavyzdžiu įkvėpti kitas „Simulith“ tinklo įmones tęsti veiklas, priimti pasaulinės pandemijos iššūkius, grūdintis, dalintis gerąją patirtimi, laikytis socialiai atsakingo verslo principų, kad mus supanti verslo aplinka būtų tvari ir patikima.

Išgyvena tie verslai, kurie sugeba prisitaikyti prie bet kokių ekonominių sukrėtimų sąlygų, todėl IB VIKO DRAUDA kviečia visas „Simulith“ tinklo įmones priimti strategiškai teisingus sprendimus ir imtis lyderystės rinkoje.

Jolita Naujalienė, imitacinės bendrovės „VIKO Drauda“ vadovė, Vilniaus kolegija