SEMINARAS „ETIŠKA IR NEETIŠKA KOMUNIKACIJA“

2019 metų kovo 20-21 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyko Vilniaus kolegijos „Simulith“ centro ir imitacinių bendrovių asociacijos „Liba“ orgnanizuoti renginiai.

Pirrmąją  dieną vyko seminaras „Etiška ir neetiška komunikacija“, sukvietęs IB vadovus ir Vilniaus kolegijos darbuotojus.

Renginį atidarė ir sveikinimo žodį dalyviams tarė Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto dekanė dr. Aušra Liučvaitienė.

Seminarą vedė lektorius Valdas Dambrava, kuris supažindino su etiškos ir neetiškos komunikacijos Lietuvoje ir užsienyje ypatybėmis ir skirtumais, pateikė daug neetiškos komunikacijos pavyzdžių iš įvairių medijos kanalų (TV, žiniasklaidos, socialinių tinklų, interneto svetainių), aptarė vertinimus ir aktyviai diskutavo apie tai su auditorija. Vėliau jis analizavo, kodėl  įmonės sąmoningai pasirenka neetišką elgesį siekiant įgyvendinti savo tikslus. Lektorius svarstė, kokia yra neetiško elgesio kaina: ar apyvartos didėjimas ir žinomumas net neigiamame kontekste svarbiau už įspėjimus, baudas bei įvaizdžio nuostolius?

Po pietų pertraukos lektorius Valdas Dambrava davė auditorijai praktinių užduočių: pakoreguoti diskriminacinius darbo skelbimus ir reklamą, rasti užkoduotus stereotipus, įvertinti praktines situacijas.

Antrą dieną vyko asociacijos LIBA narių susirinkimas, kurio metu asociacijos prezidentas Marius Ignatonis pristatė veiklos ir finansines ataskaitas, projektinę veiklą, veiklos perspektyvas, artimiausius darbus.

IB vadovų pasitarimo metu „Simulith“ centro vedėja Rima Bačiulytė pristatė tinklo naujienas, aptarė būsimos IB mugės organizavimo klausimus, vykdomus ir būsimus projektus. Pasitarimo pabaigoje IB vadovai, Rima Bačiulytė ir Marius Ignatonis pasidalijo gerąja patirtimi su savo kolegomis.

Renginio akimirkos:  #ASOCIACIJALIBA #IB #IMITACINEBENDROVE