TARPTAUTINĖ IMITACINIŲ BENDROVIŲ MUGĖ SLOVĖNIJOJE

2018 m. vasario 13 d. Celje mieste, Slovėnijoje, vyko 12-oji tarptautinė imitacinių bendrovių mugė, kurioje dalyvavo 50 imitacinių bendrovių iš penkių šalių: Austrijos, Bulgarijos, Kroatijos, Slovėnijos ir Lietuvos.

Simboliška, kad į kelionę 5 mūsų šalies komandos vyko Lietuvos atkūrimo šimtmečio išvakarėse, todėl visos kelionės metu lydėjo Lietuvos trispalvė. Imitacinio bendrovių tinklo „Simulith“ dvidešimt penkerių veiklos metų jubiliejaus proga gimė idėja įprasminti skaičių 25 – penkis kartus po penkis. Šios idėjos vedami 5 Lietuvos trispalves komandos nešė per 5 šalis: Lietuvą, Lenkiją, Čekijos Respubliką, Austriją ir Slovėniją.
Lietuvai atstovavo 5 mokymo institucijos, kuriose veikia imitacinės bendrovės: Klaipėdos valstybinė kolegija, Vilniaus kolegija, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Utenos kolegija ir Lietuvos verslo kolegija. Tai buvo 5 nepakartojamos dienos, kurių kiekviena buvo išskirtinė 5 aspektais: emocijomis, patirtimi, pažintimis, veiklomis bei įspūdžiais.

Mugėje visi mūsų atstovai buvo pastebėti ir apdovanoti. Imitacinė bendrovė (IB) „Biurometa“ Lietuvos verslo kolegija, apdovanota už geriausią imitacinės bendrovės ir verslo įmonės bendradarbiavimo rezultatą, IB „Interjetas“ Utenos kolegija, studentų veikla mugės metu buvo įvertinta nominacija už geriausius bendravimo įgūdžius, IB „Pamarys“ Klaipėdos valstybinė kolegija, apdovanoti uz geriausią šalies pristatymo idėją, IB „Vigora“ Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, renginio organizatorių buvo įvertinti už išskirtinę socialinio verslo idėją, IB „Viko bankas/Viko drauda“ ir IB „Vilionė“, Vilniaus kolegija, tapo atitinkamai dalykiškiausia ir  kūrybiškiausia komandomis.

Džiaugiamės, jog nuoširdus mūsų komandų darbas mugės metu buvo pastebėtas ir įvertintas, dėkojame visiems už Lietuvos vardo ir imitacinių bendrovių koncepcijos garsinimą.

Kviečiame pamatyti daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/asociacijaliba/