Pirminiai ir tęstiniai VPMF vadovų mokymai

Pirminiai VPMF vadovų mokymai (vadovų parengimas)


Tęstiniai VPMF vadovų mokymai (seminarai vadovams)

seminaro dalyviai 1 seminaro dalyviai 2

Skirtinguose Lietuvos miestuose per kalendorinius metus organizuojami du seminarai. Juose nagrinėjamos aktualios temos, kurios aptariamos VPMF vadovų pasitarimo metu, seminarus veda kvalifikuoti lektoriai praktikai. Organizuojamos išvykos į realias įmones.


2015 m. kovo 26-27 d. 42 VPMF tinklo darbuotojai dalyvavo „Simulith“ centro ir Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro organizuotame seminare tema „Sisteminiai internetinio marketingo mokymai: gyvybė internete – ar tai įmanoma?“. Išsamiau skaitykite.


2014 m. lapkričio 4-5 d. Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras pakvietė VPMF vadovus iš įvairių mokymo institucijų, pasirinkusių MIDI ir MAXI paslaugų paketus į seminarą tema „Nuomonės lyderio anatomija“. Išsamiau skaitykite.


2014 metų gegužės 5-6 d. Vilniaus kolegijos „Simulith“ centras, Lietuvos verslo kolegija ir Manager.LT Akademija  VPMF vadovus pakvietė į seminarą tema „EFEKTYVAUS BENDRAVIMO IR BENDRADARBIAVIMO ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS“. Išsamiau skaitykite.


2013 m. lapkričio 5-6 d. „Simulith“ centras pakvietė į tradicinį rudens seminarą pasisemti žinių apie inovacijų diegimą ir jų valdymą įmonėje seminare, tema „INOVACINĖS VEIKLOS VALDYMAS ĮMONĖJE“.  Išsamiau skaitykite.


 2013 m. kovo 5- 6 d. „Simulith“ centras pakvietė VPMF vadovus, taip pat mokyklų (VPMF tinklo narių) dėstytojus, mokytojus į seminarą tema „Emocijų atpažinimas ir valdymas“. Išsamiau skaitykite.


2012.  lapkričio 15-16 d. VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje vyko seminaras „Pardavimo menas, mokesčiai, logistika“. Išsamiau skaitykite.